Woning in Liget, Baranya
Dé notarisvergelijker van Nederland
De woning biedt u een woonkamer, 2 slaapkamers, de keuken en bijkeuken en de badkamer. Onder de woning een mooie gewelfde kelder.
Perceel is 1.439 m2 groot en daar twee garages en een zomerkeuken welke een apart gebouw is en waar u prima een gastenverblijf van zou kunnen maken. Ook zijn er nog wat schuren en opslagloodsen. Veel ruimte.
Elektra, gas en water zijn aangesloten. Voor de afwatering is er een aansluiting op de riolering. De woning wordt nu verwarmd met gas convectoren en hout kachel. Telefoon en/of internet kan worden aangesloten.
Liget is een dorpje met een 450 inwoners en u kunt hier prima de dagelijkse boodschappen doen. De wat grotere plaats is Komló op een 15 minuten en Pécs op 30 minuten. Laatste is een stad waar u alles gaat vinden van de grote winkelketens, gezellig centrum, terrasjes, restaurant, scholen, sport verenigingen etc. etc. Voor het waterplezier is u in 15 minuten in Orfü (de meren van Orfü) en daar is het zomers prima vertoeven. In de wat koudere maanden kunt u ook altijd naar het thermaal bad Magyarhertelend (10 minuten). Prima omgeving om heerlijk te relaxen
Rustig gelegen woning waar u heerlijk kunt ontspannen.
Aantal m2
Inhoud m3:
Perceeloppervlak m2:
Aantal slaapkamers:
Aantal badkamers:
Ligging
Neem contact op met de eigenaar van deze woning en plan direct met hem of haar de bezichting
- Verkoopprijs € 50000
- Vakantiewoning
- Telefoon:
0031 6 5111 2651